2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering exportkredietverzekeringen en investeringsgaranties
Beschreibung: Wij, het ministerie van Financiën en Buitenlandse Zaken, willen een Europese aanbesteding starten voor de uitvoering van exportkredietverzekeringen en investeringsgaranties. Door middel van deze marktconsultatie willen wij de aanbestedingsdocumenten verbeteren en de aanbesteding zo goed mogelijk laten aansluiten op de markt. De opdracht betreft het uitvoeren van diensten met betrekking tot de uitvoering van regelingen inzake het afdekken van risico’s verbonden aan het internationaal handels -en dienstenverkeer en investeringen, waaronder regelingen inzake exportkredietverzekeringen en investeringsgaranties. De dienstverlener met wie een overeenkomst afgesloten zal worden, voert de regelingen uit op naam van en voor risico van de Nederlandse Staat. €160.000.000
Interne Kennung: 201865004.016.017
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66517100 Kreditversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij, het ministerie van Financiën en Buitenlandse Zaken, willen een Europese aanbesteding starten voor de uitvoering van exportkredietverzekeringen en investeringsgaranties. Door middel van deze marktconsultatie willen wij de aanbestedingsdocumenten verbeteren en de aanbesteding zo goed mogelijk laten aansluiten op de markt. De opdracht betreft het uitvoeren van diensten met betrekking tot de uitvoering van regelingen inzake het afdekken van risico’s verbonden aan het internationaal handels -en dienstenverkeer en investeringen, waaronder regelingen inzake exportkredietverzekeringen en investeringsgaranties. De dienstverlener met wie een overeenkomst afgesloten zal worden, voert de regelingen uit op naam van en voor risico van de Nederlandse Staat.
Interne Kennung: 1