574860-2026 - Wettbewerb
Estland – Bauarbeiten für Brücken – Riigitee nr 52 Viljandi-Rõngu km 46,845 asuva Pikksilla silla ehitus ja km 46,2-47,25 teelõigu rekonstrueerimine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Riigitee nr 52 Viljandi-Rõngu km 46,845 asuva Pikksilla silla ehitus ja km 46,2-47,25 teelõigu rekonstrueerimine
Beschreibung: Riigitee nr 52 Viljandi-Rõngu km 46,845 asuva Pikksilla silla ehitus ja km 46,2-47,25 teelõigu rekonstrueerimine vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308591-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000