2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0020 - Inkooppakket park- en tuingereedschap
Beschreibung: Inkooppakket park- en tuingereedschap Stadsbreed is er voor werk en onderhoud aan tuinen en parken behoefte aanhoogwaardige gereedschappen. Het afnamevolume onder de huidige overeenkomst is hoger dan verwacht. De inkoopbehoefte betreft daarom de levering van park- en tuingereedschap voor de Gemeente Amsterdam. Deze uitvraag is bedoeld voor handgereedschap (niet-rijdend) ten behoeve van groenonderhoud. De behoefde is verdeeld in Kernassortiment en Randassortiment (bijlage 10 ‘Kern- en Randassortimentenlijst): Kernassortiment: Niet-rijdend park- en tuingereedschap dat vaak wordt besteld. In bijlage 10 zijn deze artikelen met productcategorie ‘A’ aangemerkt. Randassortiment: Niet-rijdend park- en tuingereedschap dat minder vaak wordt besteld. In bijlage 10 zijn deze artikelen met productcategorie ‘C’ aangemerkt.
Interne Kennung: AI 2026-0020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43830000 Elektrowerkzeuge, 44316400 Metallwaren, 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inkooppakket park- en tuingereedschap
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Gemeente is voornemens de Raamovereenkomst voor de initiële duur van twee (2) jaar te sluiten.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AI 2026-0020
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 16160000 Equipo diverso para jardinería
Clasificación adicional (cpv): 43830000 Herramientas mecánicas, 44316400 Artículos de ferretería, 44510000 Herramientas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: