574868-2026 - Wettbewerb
Schweden – Bilderrahmen – Ramning av konstbilder
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramning av konstbilder
Beschreibung: Upphandlingen avser ramavtal för rammakartjänster och konstinramning till Region Värmland. Uppdraget omfattar måttbeställda inramningar av konstbilder, montering, specialbeställningar samt transporter av konstverk.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39298200 Bilderrahmen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108216:Lot:1
574868-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tavelramar – Ramning av konstbilder
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamning av konstbilder
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39298200 Tavelramar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001