574878-2026 - Wettbewerb
Polen – Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mleka i przetworów mleczarskich, pieczywa i wyrobów cukierniczych, tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r. w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na trzy części
Interne Kennung43/ŻYW/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1- Dostawa mleka i przetworów mleczarskich przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla części nr 1 jest dostawa mleka i przetworów mleczarskich przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wskazany jest w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 1 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2- Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla części nr 2 jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wskazany jest w załączniku nr 4 do SWZ
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 2 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3- Dostawa tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla części nr 3 jest dostawa tłuszczy zwierzęcych przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 wskazany jest w załączniku nr 4 do SWZ
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 3 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.