5749-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfallwagen – Dostawa 15 szt. ambulansów ratunkowych oraz sprzętu medycznego do ich doposażenia dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 15 szt. ambulansów ratunkowych oraz sprzętu medycznego do ich doposażenia dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa 15 (piętnastu) ambulansów ratunkowych dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie (część 1 zamówienia); 2) dostawa 10 kompletów sprzętu medycznego do doposażenia ambulansów (część 2 zamówienia).
Interne Kennung: 2024.17.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa 15 (piętnastu) ambulansów ratunkowych dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 (piętnastu) ambulansów ratunkowych dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Interne Kennung: część 1
Menge: 15 Stück
Los: LOT-0002
Titel: dostawa 10 kompletów sprzętu medycznego do doposażenia ambulansów dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 kompletów sprzętu medycznego do doposażenia ambulansów dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte