574905-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra. Pojazd musi być bezwypadkowy, fabrycznie nowy, nie używany, z kompletem wszystkich dokumentów obowiązujących prawem niezbędnych do rejestracji pojazdu na terenie kraju. Samochód będący przedmiotem zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego określone w minimalnych wymaganiach techniczno-użytkowych (OPZ) dla średniego samochodu ratowniczo gaśniczego zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilna potrzeba realizacji zamówienia ze względu na możliwość utraty dofinansowania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001