574906-2025 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – Dostawa mebli biurowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli biurowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zabudów mebli biurowych, foteli biurowych, krzeseł dostawnych i wersalki do Białostockiego Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 2 i 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung459560-2025
Interne KennungDZP.261.29.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, t.j. ze zm., zwanej dalej Pzp), zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 Pzp, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Decyzja o skróceniu terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu wynika z pilnej potrzeby doposażenia oddziałów szpitalnych oraz pozostałych jednostek organizacyjnych Białostockiego Centrum Onkologii. Aktualna sytuacja operacyjna szpitala oraz planowane zmiany organizacyjne wymagają niezwłocznego dostarczenia i montażu zamawianego wyposażenia, celem zapewnienia sprawnej realizacji zadań medycznych i administracyjnych. Zamawiający dysponuje zabezpieczonymi środkami finansowymi pochodzącymi z własnego budżetu i planuje ich możliwie szybkie i efektywne rozdysponowanie. Opóźnienie w realizacji dostaw mebli mogłoby zakłócić terminowe przygotowanie pomieszczeń do użytkowania, a w konsekwencji – wpłynąć negatywnie na ciągłość pracy personelu oraz jakość obsługi pacjentów. Wobec powyższego, mając na względzie racjonalność wydatkowania środków publicznych oraz potrzebę sprawnego doposażenia infrastruktury BCO, uzasadnione jest skrócenie terminu składania ofert w niniejszym postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
BeschreibungLada, Kontener mobilny z piórnikiem, Biurko blat, szafki wiszące, szafa aktowa, szafa aktowa otwarta, szafa ubraniowa, biurko/blat z szatką, zabudowa szafki górnej, zab.szafki dolnej ze zlewem, szafka wisząca nad lod., zabudowa lodówki(...) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach nr 2 i 3 do SWZ.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Optionen
Beschreibung der OptionenNa podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pracowników, zmian w aranżacji pomieszczeń itp.