574908-2026 - Ergebnis
Niederlande – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet effecten Mestbeleid (LMM)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHet verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters alsmede het uitvoeren van veldmetingen t.b.v. het Landelijk Meetnet effecten Mestbeleid (LMM)
BeschreibungHet Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) besteedt het verzamelen van drain- en/of slootwatermonsters en het uitvoeren van veldmetingen op landbouwbedrijven in Nederland aan. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd ten behoeve van het Landelijk Meetnet effecten Mestbeleid (LMM). De opdracht omvat: Monstername van drain- en slootwater op landbouwbedrijven in Nederland; Uitvoeren van veldmetingen bij monstername; Bijbehorende organisatorische werkzaamheden zoals: Voorbereidingen, Planning, Communicatie met deelnemende bedrijven, Digitale registratie; Uitvoering van additionele opdrachten die qua werkwijze aansluiten bij de LMM-bemonsteringen; Opleiding en training van personeel conform door het RIVM vastgestelde werkinstructies; Mogelijk verzorgen van transport voor het ophalen van monsters bij monsternemers en deze afleveren bij het laboratorium voor analyse (indien dit niet apart wordt geregeld). Het analyseren van de monsters, levering van analysematerialen, monsterflessen en reagentia vallen buiten de scope van deze opdracht. De opdracht wordt als één geheel aanbesteed en is niet verdeeld in percelen. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 7.280.000 exclusief btw, met een maximale waarde van € 9.464.000 exclusief btw over de gehele looptijd. Het indienen van varianten is niet toegestaan. De maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt 5 jaar en 2 maanden. Deze Europese aanbesteding heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst tussen het RIVM en één opdrachtnemer voor de uitvoering van deze werkzaamheden.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90732700 Bewertung von Verschmutzungen durch organischen Dünger, 90732910 Bewertung von Verschmutzungen durch Nitrate, 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung
5. Los
LosLOT-0000