2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie vooraf inzake Lumina Spark
Beschreibung: Binnen het curriculum en de onderwijsvisie van de opleidingen staat de ontwikkeling van studenten op het gebied van professionele identiteit, zelfinzicht, reflectief vermogen, feedback geven en ontvangen, samenwerken, communicatie, welzijn en professionele groei centraal. De opleidingen maken hierbij gebruik van een doorlopende ontwikkellijn waarin studenten gedurende meerdere studiejaren worden begeleid in hun persoonlijke en professionele ontwikkeling. De gebruikte methodiek dient daarom niet alleen een momentopname van persoonlijkheid te bieden, maar studenten gedurende verschillende fasen van hun opleiding inzicht te geven in hun gedrag, ontwikkeling en verandervermogen. *
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80570000 Servicios de formación para el perfeccionamiento personal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1