See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziţionarea serviciilor de proiectare şi execuţie a lucrărilor în afara tarifului de racordare cuprinse în avizul tehnic de racordare numărul 08124361 din 20.04.2022 pentru obiectivul de investiţie imobiliară „Lucrări de modernizare și reabilitare instalații tehnologice în cazarma 2770”, cod proiect 2007-I-2770 Balotești
Beschreibung: Prin realizarea prezentei investiții se va asigura alimentarea cu energie electrică a consumatorilor din cazarma 2770 Balotești. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20. Termenul limită exprimat în număr de zile în care AC va răspunde în mod clar și complet la toate solicitările de clarificări este de 10 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4192804_2025_PAAPD1571497
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Este necesară alimentarea cu energie electric a proiectului de investiție aflat în etapa finală de execuție cât și a consumatorilor existenți în cazarma 2770 Balotești . Soluția de racordare a fost stabilită conform avizului tehnic de racordare cu numărul 08124361 din 20.04.2022. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20. Termenul limită exprimat în număr de zile în care AC va răspunde în mod clar și complet la toate solicitările de clarificări este de 10 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 1