See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dotarea ambulatoriului Spitalului Orășenesc Sf. Dimitrie Târgu-Neamț II
Beschreibung: Prezenta achiziție are ca obiect furnizarea, instalarea și punerea în funcțiune aparatura medicala pentru Spitalului Orășenesc Sf. Dimitrie Târgu-Neamț. Achiziția se referă la 2 (doua) loturi astfel: LOT 1 – ECHIPAMENTE MEDICALE CABINETE; LOT 2 - ECHIPAMENTE ADMINISTRARE SOLUTII ONCOLOGICE; Termenul limita pana la care un operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si concret la toate solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 2614104/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE CABINETE
Beschreibung: Achizitie conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ECHIPAMENTE ADMINISTRARE SOLUTII ONCOLOGICE
Beschreibung: Achizitie conform caiet de sarcini.
Interne Kennung: 2