2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ericssoni raadiolingid, raadiolinkide lisad ning nende tarkvara tugi ja tehniline tugi
Beschreibung: Ericssoni raadiolingid, raadiolinkide lisad ning nende tarkvara tugi ja tehniline tugi / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310064-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000