574951-2026 - Wettbewerb
Estland – Dienstleistungen von Fachärzten – Eriarstiabi teenus (dermatoveneroloogia)
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eriarstiabi teenus (dermatoveneroloogia)
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks eriarstiabis dermatoveneroloogia erialal lisas 1 sätestatud teenuse osutamise kohtades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312144-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121282 Dienstleistungen von Dermatologen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Harjumaa
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks eriarstiabis dermatoveneroloogia erialal (Harjumaa). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312144-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121282 Dienstleistungen von Dermatologen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Los: LOT-0002
Titel: Ida-Virumaa
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks eriarstiabis dermatoveneroloogia erialal (Ida-Virumaa). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312144-0002
Los: LOT-0003
Titel: Lääne-Virumaa
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks eriarstiabis dermatoveneroloogia erialal (Lääne-Virumaa). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312144-0003
Los: LOT-0004
Titel: Viljandimaa
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks eriarstiabis dermatoveneroloogia erialal (Viljandimaa). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312144-0004
Los: LOT-0005
Titel: Võrumaa
Beschreibung: Riigihange ravi rahastamise lepingute sõlmimiseks eriarstiabis dermatoveneroloogia erialal (Võrumaa). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312144-0005