574952-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest "Konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia" Zamówienie zostało podzielone na 6. części zwanych rejonami . Szczegółowe lokalizacje zawierają: załącznik nr 11 do SWZ – Wykaz działek w poszczególnych rejonach, załącznik nr 13 do SWZ - Mapki z działkami oraz załącznik nr 14 do SWZ - Lokalizacje nagrobków. Szczegółowy zakres prac zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
Interne KennungZP.271.2.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia - Zadanie 1 (REJON 1)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia: REJON 1 Zakres rzeczowy prac: a) pielęgnacja drzew i krzewów, b) pielęgnacja bylin, c) pielęgnacja kwietników, d) pielęgnacja gazonów (pojemników stojących) i roślin w donicach wiszących, e) pielęgnacja trawników, f) konserwacja elementów małej architektury, g) konserwacja murów obronnych i ruin baszt, ruin fary h) utrzymanie czystości i porządku; Szczegółowe lokalizacje zawierają: załącznik nr 11 do SWZ – Wykaz działek w poszczególnych rejonach, załącznik nr 13 do SWZ - Mapki z działkami oraz załącznik nr 14 do SWZ - Lokalizacje nagrobków W celu ustalenia lokalizacji działek zainteresowani Wykonawcy mogą kontaktować się z Panem Andrzejem Dominiakiem, tel. 43 886 02 91.
LosLOT-0002
TitelKonserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia - Zadanie 2 (REJON 2)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia: REJON II Zakres rzeczowy prac: a) pielęgnacja drzew i krzewów, b) pielęgnacja bylin, c) pielęgnacja kwietników, d) pielęgnacja gazonów (pojemników stojących) i roślin w donicach wiszących, e) pielęgnacja trawników, f) konserwacja elementów małej architektury, g) konserwacja murów obronnych i ruin baszt, h) utrzymanie czystości i porządku; Szczegółowe lokalizacje zawierają: załącznik nr 11 do SWZ – Wykaz działek w poszczególnych rejonach, załącznik nr 13 do SWZ - Mapki z działkami oraz załącznik nr 14 do SWZ - Lokalizacje nagrobków. Szczegółowy zakres prac zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelKonserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia - Zadanie 3 (REJON 3)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia: REJON III Zakres rzeczowy prac: a) pielęgnacja drzew i krzewów, b) pielęgnacja bylin, c) pielęgnacja kwietników, d) pielęgnacja gazonów (pojemników stojących) i roślin w donicach wiszących, e) pielęgnacja trawników, f) konserwacja elementów małej architektury, g) konserwacja murów obronnych i ruin baszt, h) utrzymanie czystości i porządku Szczegółowe lokalizacje zawierają: załącznik nr 11 do SWZ – Wykaz działek w poszczególnych rejonach, załącznik nr 13 do SWZ - Mapki z działkami oraz załącznik nr 14 do SWZ - Lokalizacje nagrobków. Szczegółowy zakres prac zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelKonserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia - Zadanie 4 (REJON 4)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia: REJON IV Zakres rzeczowy prac: a) pielęgnacja drzew i krzewów, b) pielęgnacja bylin, c) pielęgnacja trawników, d) konserwacja elementów małej architektury, e) utrzymanie czystości i porządku; Szczegółowe lokalizacje zawierają: załącznik nr 11 do SWZ – Wykaz działek w poszczególnych rejonach, załącznik nr 13 do SWZ - Mapki z działkami oraz załącznik nr 14 do SWZ - Lokalizacje nagrobków. Szczegółowy zakres prac zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelKonserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia - Zadanie 5 (REJON 5)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia: REJON V Zakres rzeczowy prac: a) pielęgnacja drzew i krzewów, b) pielęgnacja bylin, c) pielęgnacja kwietników, d) pielęgnacja trawników, e) pielęgnacja lasku miejskiego, f) pielęgnacja ogrodu botanicznego, g) konserwacja elementów małej architektury, h) utrzymanie czystości i porządku; Szczegółowe lokalizacje zawierają: załącznik nr 11 do SWZ – Wykaz działek w poszczególnych rejonach, załącznik nr 13 do SWZ - Mapki z działkami oraz załącznik nr 14 do SWZ - Lokalizacje nagrobków. Szczegółowy zakres prac zawiera załącznik nr 12 do SWZ.
LosLOT-0006
TitelKonserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia - Zadanie 6 (REJON 6)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Wielunia: REJON VI Zakres rzeczowy prac: a) pielęgnacja drzew i krzewów, b) pielęgnacja bylin, c) pielęgnacja trawników, d) pielęgnacja cmentarza żydowskiego, e) konserwacja elementów małej architektury, f) utrzymanie czystości i porządku. Szczegółowe lokalizacje zawierają: załącznik nr 11 do SWZ – Wykaz działek w poszczególnych rejonach, załącznik nr 13 do SWZ - Mapki z działkami oraz załącznik nr 14 do SWZ - Lokalizacje nagrobków. Szczegółowy zakres prac zawiera załącznik nr 12 do SWZ.