574965-2026 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – Zakup stacjonarnych detektorów niebezpiecznych substancji w płynie dla sądów apelacji łódzkiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup stacjonarnych detektorów niebezpiecznych substancji w płynie dla sądów apelacji łódzkiej
BeschreibungPrzedmiotowe postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast., ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup 8 sztuk detektorów niebezpiecznych płynów wraz z dostawą, montażem, uruchomieniem, wykonaniem gwarancyjnych przeglądów serwisowych przez cały okres gwarancji i przeszkoleniem personelu Zamawiającego w poniższych lokalizacjach: a) Sad Okręgowy w Łodzi przy pl. Dąbrowskiego 5, b) Sad Okręgowy w Łodzi przy ul. Narutowicza 64, c) Sąd Rejonowy w Brzezinach przy ul. Waryńskiego 34, d) Sąd Rejonowy w Brzezinach przy ul. Waryńskiego 32, e) Sąd Rejonowy w Łowiczu przy ul. Kaliskiej 1/3, f) Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej przy ul. Kościuszki 17, g) Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej przy ul. Zamkowa Wola 31, h) Sąd Rejonowy w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 16. Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, nieużywany, niepowystawowy, nieregenerowany, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r., posiadać trwale naniesione oznaczenie nazwy, modelu, producenta, numer seryjny i rok produkcji. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5.0. do SWZ. Urządzenie ma posiadać: Wszystkie elementy oferowanego urządzenia powinny posiadać certyfikaty zgodności CE. Wykonawca zaoferuje urządzenie zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i dokumentacji postępowania, przy czym zobowiązany jest uzupełnić tabelę o dane oferowanego urządzenia umożliwiające jego identyfikację – ZESTAWIENIE URZĄDZEŃ, odpowiednio do wzoru stanowiącego załącznik nr 2.0. do SWZ - Formularz ofertowy - wskazując w szczególności nazwę producenta, nazwę urządzenia, typ/model, rok produkcji i inne istotne parametry odpowiednio dla każdego z elementów urządzenia składających się na przedmiot zamówienia oraz ich cenę. Wraz z ofertą, w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy określone przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest złożyć przedmiotowe środki dowodowe, w języku polskim, w postaci: a) kart katalogowych, b) opisów technicznych producenta, c) specyfikacji technicznych, d) instrukcji, e) dokumentacji producenta, f) zestawienia parametrów, g) certyfikatów lub innych dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań określonych w SWZ i OPZ dot. oferowanych urządzeń, wymienionych przez Zamawiającego w Formularzu ofertowym. Jeżeli Wykonawca nie złoży powyższych przedmiotowych środków dowodowych lub złożone środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Dodatkowo jako przedmiotowy środek dowodowy Wykonawca załącza: • certyfikat dotyczący bezpieczeństwa przemysłowego oraz elektromagnetycznego (EMC). • certyfikat dotyczący bezpieczeństwa ECAC Standard 3 typ B. • dokument potwierdzający spełnienie wymagań w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa potwierdzający spełnienie wszystkich wymagań bezpieczeństwa zawarte w odpowiednich przepisach i normach prawa polskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik 1.0. do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38546000 System zum Aufspüren von Sprengstoffen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.XXVII.261.9.2026
Haupteinstufung (cpv): 38431000 Erkennungsgeräte