574985-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektroausstattung für Freileitungen – Výzva č. 21 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 21 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
BeschreibungZakázka zadávaná v rámci zavedeného DNS. Předmětem této VZ je dodávka trakčního materiálu a/nebo náhradních komponentů dle technické specifikace, popisu položek a požadovaného množství uvedených v Příloze č. 1 -Technická specifikace a cenová nabídka, která tvoří nedílnou součást výzvy a je dostupná na profilu zadavatele.
Interne KennungVZ/02/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZakázka zadávaná v rámci zavedeného DNS.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682400 Elektroausstattung für Freileitungen
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv zrušit trvání DNS.