See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w rejonie działania RZI Gdynia-2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia procedowany będzie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy energii elektrycznej. Dostawa energii elektrycznej objętej umową odbywać się będzie w okresie od 01.09.2026 r. do 31.08.2027 r. Zamawiający szacuje dostawę dla 160 PPE (w tym 3 symulatory wirtualne); zużycie obejmuje wolumen na poziomie około 59 081 MWh. Punkty znajdują się w rejonie działania RZI na terenie 40 miejscowości. Aktualnie eksploatowane są w 13 grupach taryfowych. Zamówienie podzielone będzie na 4 części ze względu na obszar terytorialny. Punkty poboru przyłączone są do sieci dystrybucyjnych będących własnościami czterech Operatorów Systemów Dystrybucyjnych: ENEA Operator Sp. z o.o. – 2 PPE (w III części); Energa Operator S.A. – 149 PPE (wszystkie części); POLENERGIA Dystrybucja Sp. z o.o. – 9 PPE (5 PPE w I części oraz 4 PPE w IV części).
Vorherige Bekanntmachung: 345217-2026
Interne Kennung: 3/III/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1ustawy PZP, w związku ze wstępnym ogłoszeniem o którym mowa w art. 89 ustawy PZP zamieszczonym na stronie internetowej Zamawiającego - ogłoszenie opublikowanego pod nr 180159-2026 w dniu 16.03.2026 r.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie będzie procedowane na podstawie art. 132 ustawy PZP , w trybie przetargu nieograniczonego - Zamówienie podzielone będzie na 4 części ze względu na obszar terytorialny.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji 18 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Wejherowie.
Beschreibung: Część I – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji 18 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Wejherowie, w miejscowościach: Białogóra (1); Bieszkowice (3); Bolszewo (1); Brudzewo (1); Bukowina (1); Chłapowo (1); Gdynia (9); Głodówko (2); Kościerzyna (2); Rozewie (4); Rumia (2); Rzucewo (3); Siemirowice (13); Strzepcz (1); Wejherowo (5); Wielka Piaśnica (1); Władysławowo (2). Grupa taryfowa B21; Ilość PPE 1; (25,0 MWh); Grupa taryfowa B22; Ilość PPE 1; (410,0 MWh); Grupa taryfowa C11; Ilość PPE 17; (1 270,0 MWh); Grupa taryfowa C12a; Ilość PPE 5; (279,0 MWh); Grupa taryfowa C12b; Ilość PPE 1; (39,0 MWh); Grupa taryfowa C21; Ilość PPE 16; (5 741,0 MWh); Grupa taryfowa C22b; Ilość PPE 1; (130,0 MWh); Grupa taryfowa C23; Ilość PPE 9; (3 112,0 MWh); Grupa taryfowa G12w; Ilość PPE 1; (149,0 MWh); łącznie Część I Zamówienia obejmuje 52 PPE; o wolumenie ok. 11 155,0 MWh.
Interne Kennung: 3/III/2026 - część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku.
Beschreibung: Część II – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, w miejscowościach: Grabiny Zameczek (1); Królewo Malborskie (3); Lasowice Wielkie (1); Malbork (4); Pruszcz Gdański (7); Skowronki (1). Grupa taryfowa B23; Ilość PPE 6; (3887,0 MWh); Grupa taryfowa C11; Ilość PPE 6; (94,0 MWh); Grupa taryfowa C12a; Ilość PPE 1; (78,0 MWh); Grupa taryfowa C12b; Ilość PPE 1; (155,0 MWh); Grupa taryfowa C23; Ilość PPE 3; (1 249,0 MWh). Łącznie Część II Zamówienia obejmuje 17 PPE o wolumenie ok. 5 463,0 MWh.
Interne Kennung: 3/III/2026 - część II zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część III – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce.
Beschreibung: Część III – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce, w miejscowościach: Czarne (7); Człuchów (2); Czołpino (1); Głobino (1); Górsko (1); Jarosławiec (1); Królewo (1); Lębork (3); Łeba (1); Modlinek (2); Nieżychowice (2); Słupsk (7); Ustka (4); Wicko Morskie (8). Grupa taryfowa B23; Ilość PPE 5; (1 963,0 MWh); Grupa taryfowa C11; Ilość PPE 5; (59,0 MWh); Grupa taryfowa C12a; Ilość PPE 5; (308,0 MWh); Grupa taryfowa C12b; Ilość PPE 1; (78,0 MWh); Grupa taryfowa C12w; Ilość PPE 2; (85,0 MWh); Grupa taryfowa C21; Ilość PPE 2; (342,0 MWh); Grupa taryfowa C22a; Ilość PPE 1; (450,0 MWh); Grupa taryfowa C23; Ilość PPE 20; (8 961,0 MWh). Łącznie Część III Zamówienia obejmuje 41 PPE o wolumenie ok. 12 246,0 MWh.
Interne Kennung: 3/III/2026 - część III zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji Komendy Portu Wojennego w Gdyni.
Beschreibung: Część IV – dostawa energii elektrycznej dla obiektów wojskowych w administracji Komendy Portu Wojennego w Gdyni. Miejscowości: Dębogórze (2); Gdańsk (11); Gdynia (30); Hel (7). Grupa taryfowa B23; Ilość PPE 12; (24 218,0 MWh); Grupa taryfowa C11; Ilość PPE 17; (445,0 MWh); Grupa taryfowa C12a; Ilość PPE 4; (269,0 MWh); Grupa taryfowa C21; Ilość PPE 2; (116,0 MWh); Grupa taryfowa C22b; Ilość PPE 3; (182,0 MWh); Grupa taryfowa C23; Ilość PPE 11; (4 983,0 MWh); Grupa taryfowa G11; Ilość PPE 1; (4,0 MWh). Łącznie Część IV Zamówienia obejmuje 50 PPE o wolumenie 30 217,0 MWh.
Interne Kennung: 3/III/2026 - część IV zamówienia