See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynik postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju profilaktyczne programy zdrowotne, w zakresie: program profilaktyki raka szyjki macicy - etap diagnostyczny.
Beschreibung: Ogłoszenie o wyniku postępowania przeprowadzonego w trybie konkursu ofert na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju profilaktyczne programy zdrowotne, w zakresie: program profilaktyki raka szyjki macicy - etap diagnostyczny, na obszarze woj. zachodniopomorskiego, od dnia 01.04.2024 r.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Profilaktyczne programy zdrowotne, w zakresie: program profilaktyki raka szyjki macicy - etap diagnostyczny.