575011-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Personenkraftwagen – 2 db elektromos kisbusz beszerzése (RRF)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2 db elektromos kisbusz beszerzése (RRF)
Beschreibung: 2 db tisztán elektromos kisbusz beszerzése a Kecskeméti Tankerületi Központ részére az RRF-1.2.4-25-2025-00017 jelű pályázat keretében.
Interne Kennung: EKR001454482026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelési szempontokat lásd a hirdetmény "5.1.10 Odaítélési szempontok" pontjában (BT-540 mező).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2 db tisztán elektromos meghajtású, M1 járműkategóriába tartozó, legalább 7 személy egyidejű szállítására alkalmas személyszállító gépjármű beszerzése adásvételi szerződés keretében a Műszaki leírásban részletezettek szerint. Mennyiség: 2 db (megajánlott gépjárművek egyfajta típusúak legyenek). Kizárólag új vagy legfeljebb 6000 km futásteljesítményű és az ajánlattételi határidőtől visszafelé számított legfeljebb 6 hónappal korábban forgalomba helyezett gépjármű ajánlható. A nyertes ajánlattevő a gépjárműveket forgalomba és üzembe helyezett állapotban, érvényes hatósági jelzésekkel (rendszámmal) és forgalmi engedéllyel, környezetvédelmi igazolólappal, kötelező KRESZ tartozékokkal, magyar nyelvű kezelési utasítással, (digitális vagy papíralapú) garancia- és szervizkönyvvel és a szükséges okmányokkal együtt adja át a Vevőnek, közúton történő próbaút megtételét követően. A beszerzendő gépjárművek kategóriája „a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV. 12.) KÖHÉM rendelet” alapján: M1 járműkategória. Meghatározó műszaki paraméterek: - A gépjárművek megengedett össztömege: max. 3500 kg - A gépjárműveknek oldalajtóval és hátsóajtóval is rendelkezniük kell. - Meghajtómotor névleges teljesítménye: min. 100 KW. - Akkumulátor névleges kapacitása: min. 60 KWh. További műszaki követelmények a Műszaki leírásban. A műszaki leírásban esetlegesen gyártóval vagy típussal megjelölt termék helyett az azzal egyenértékű termék is elfogadható, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése szerint. A beszerezni kívánt gépjárművek megfelelnek a 397/2022. (X. 20.) Korm. rendeletben a "tiszta közúti járművekre" előírt követelményeknek.
Interne Kennung: EKR001454482026/1
Menge: 2 Stück