See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/43/2/25/037 - “Onderhoudscontract verlichtingsinstallaties voormalige Area North-East (Antwerpen – Limburg –Vlaams-Brabant)
Beschreibung: Onderhoudscontract voor verschillende verlichtingsinstallaties gelegen in de voormalige Area NE. Perceel 1: OC Verlichtingsinstallaties Hasselt-Leuven. Perceel 2: OC Verlichtingsinstallallaties Antwerpen-Berchem – Mechelen.
Interne Kennung: 5743225037
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5743225037 - 1 “Onderhoudscontract verlichtingsinstallaties voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 1: OC Verlichtingsinstallaties Hasselt-Leuven.
Beschreibung: Onderhoudscontract voor verschillende verlichtingsinstallaties gelegen in de voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 1: OC Verlichtingsinstallaties Hasselt-Leuven.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 5743225037 - 2 Onderhoudscontract verlichtingsinstallaties voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 2: OC Verlichtingsinstallaties Antwerpen – Berchem - Mechelen.
Beschreibung: Onderhoudscontract voor verschillende verlichtingsinstallaties gelegen in de voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 2: OC Verlichtingsinstallaties Antwerpen – Berchem - Mechelen.
Interne Kennung: 2