2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bekendmaking voornemen tot het verlenen van een alleenrecht
Beschreibung: Het college van burgemeester en wethouders van Lisse kondigt hierbij het voornemen aan om een alleenrecht toe te kennen aan Provalu voor het uitvoeren van groenonderhoud in de periode van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2029. Provalu vervult een sociaal-maatschappelijke functie die wezenlijk verschilt van een reguliere onderneming op de vrije markt. Het SW-bedrijf creëert arbeidsplaatsen voor mensen die geen of moeilijk toegang hebben tot de reguliere arbeidsmarkt. Omvang regio Lisse
Interne Kennung: Z-25-471223
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1