See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare Diverse Medicamente – Program Național de Scleroză Multiplă / Scleroză Tuberoasă / Tratamentul Depresie Severe
Beschreibung: Furnizare Diverse Medicamente – Program Național de Scleroză Multiplă / Scleroză Tuberoasă / Tratamentul Depresie Severe
Interne Kennung: 6850/23.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Everolimus (Votubia) 5 mg - compr.
Beschreibung: Everolimus (Votubia) 5 mg: cantitate minima 180 compr. - cantitate maxima 4320 compr. Cantitatile minime si maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini nr. 6850/23.03.2026 si Anexa I la C.S.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Esketaminum (Spravato) dispozitive - spray nazal sol - 28 mg/UT
Beschreibung: Esketaminum (Spravato) dispozitive - spray nazal sol - 28 mg/UT: cantitate minima 36 spray nazal sol 28 mg/UT - cantitate maxima 864 spray nazal sol 28 mg/UT. Cantitatile minime si maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini nr. 6850/23.03.2026 si Anexa I la C.S.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Interferonum Beta 1A (Rebif) - cartus. sol inj.
Beschreibung: Interferonum Beta 1A (Rebif): cantitate minima 40 cartus. sol inj. - cantitate maxima 960 cartus. sol inj.. Cantitatile minime si maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini nr. 6850/23.03.2026 si Anexa I la C.S.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Siponimod (Mayzent) 2 mg
Beschreibung: Siponimod (Mayzent) 2 mg: cantitate minima 168 compr. film. - cantitate maxima 4032 compr. film.. Cantitatile minime si maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini nr. 6850/23.03.2026 si Anexa I la C.S.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Siponimod (Mayzent) 1 mg. - compr. film.
Beschreibung: Siponimod (Mayzent) 1 mg. - compr. film.: cantitate minima 112 compr. film. - cantitate maxima 2688 compr. film.. Cantitatile minime si maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini nr. 6850/23.03.2026 si Anexa I la C.S.
Interne Kennung: 5