2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych o DMC do 3,5 T oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych o DMC do 3,5 T oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 1: Zakup, dostawa i serwis 5 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Brygadowy, minimum 5-osobowy, skrzynia z 3-stronnym wywrotem i plandeką o DMC do 3,5 tony, z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 2: Zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon, kabina 3-osobowa, o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 3: Zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon Brygadowy, minimum 5-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 4: Zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego dużego pojazdu dostawczego typu skrzyniowy z plandeką, 3-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymogami określonymi w SWZ.
Interne Kennung: RZP.27.43.2025.JW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zakup, dostawa i serwis 5 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Brygadowy, minimum 5-osobowy, skrzynia z 3-stronnym wywrotem i plandeką o DMC do 3,5 tony, z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Zadanie 1: Zakup, dostawa i serwis 5 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Brygadowy, minimum 5-osobowy, skrzynia z 3-stronnym wywrotem i plandeką o DMC do 3,5 tony, z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Opis: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 5 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Brygadowy, minimum 5-osobowy, skrzynia z 3-stronnym wywrotem i plandeką o DMC do 3,5 tony, z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Charakterystyka pojazdu i parametry wymagane zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia-Zadanie 1 (pojazd typu Brygadowy, minimum 5-osobowy z 3-stronnym wywrotem o DMC do 3,5 tony z napędem ON). 3) Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia-Zadanie 1. 4) Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - Zadanie 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający deklaruje realizację zamówienia w minimalnym zakresie obejmującym: Zadanie 1- Zakup, dostawa i serwis 4 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Brygadowy, minimum 5-osobowy, skrzynia z 3-stronnym wywrotem i plandeką o DMC do 3,5 tony, z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do realizacji pozostałego zakresu zamówienia, tj. obejmującego: Zadanie 1:zakup, dostawa i serwis 4 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Brygadowy, minimum 5-osobowy, skrzynia z 3-stronnym wywrotem i plandeką o DMC do 3,5 tony, z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego do jego maksymalnej wielkości określonej w Części II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia na zasadach prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione będzie od decyzji Zamawiającego. Zamawiający przewiduje wykorzystanie prawa opcji w terminie do 180 dni od dnia zawarcia umowy. Zamawiający każdorazowo na co najmniej 14 dni przed złożeniem zamówienia częściowego w ramach prawa opcji, poinformuje o tym fakcie Wykonawcę pisemnie. Uprawnionym do złożenia zamówienia częściowego w imieniu Zamawiającego jest koordynator umowy, bądź osoba stosownie upoważniona przez Zamawiającego. W razie skorzystania z prawa opcji, na Wykonawcę nałożony zostanie obowiązek realizacji zamówienia w zakresie ilościowym zgodnym ze złożonym zamówieniem częściowym do ustalonego w ramach prawa opcji poziomu maksymalnego, na warunkach zawartej umowy, bez konieczności negocjacji między Stronami. Termin realizacji dostawy zamówienia częściowego objętego prawem opcji pojazdów nie może przekroczyć terminu dostawy, który został zadeklarowany przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Zamawiający zastrzega, iż dostarczone pojazdy w ramach każdego zadania (odrębnie) powinny być tej samej marki i modelu, tego samego koloru, posiadać takie samo wyposażenie. Powyższe dotyczy pojazdu dostarczonego również w prawie opcji. W przypadku pojazdu dostarczonego w prawie opcji, Zamawiający może dopuścić dostawę pojazdów o innych parametrach technicznych, jednak nie gorszych niż pojazdy dostarczone przez Wykonawcę w zamówieniu podstawowym. W takiej sytuacji Zamawiający zastrzega sobie przed odbiorem pojazdu dostarczonego w prawie opcji weryfikację czy pojazd ten nie ma gorszych parametrów technicznych niż pojazdy dostarczone przez Wykonawcę w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon, kabina 3-osobowa, o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Zadanie 2: Zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon, kabina 3-osobowa, o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Opis 1) Przedmiotem zamówienia jest Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon, kabina 3-osobowa, o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Charakterystyka pojazdu i parametry wymagane zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia-Zadanie 2 (pojazd typu furgon 3-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON). 3) Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia-Zadanie 2. 4) Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - Zadanie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon Brygadowy, minimum 5-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Zadanie 3: Zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon Brygadowy, minimum 5-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego,. Opis 1) Przedmiotem zamówienia jest Zadanie 3: Zakup, dostawa i serwis 2 szt. fabrycznie nowych dużych pojazdów dostawczych typu Furgon Brygadowy, minimum 5-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Charakterystyka pojazdu i parametry wymagane zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia-Zadanie 3: (pojazd typu Furgon Brygadowy, minimum 5-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON). Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia-Zadanie 3. 4) Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - Zadanie 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego dużego pojazdu dostawczego typu skrzyniowy z plandeką, 3-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Zadanie 4: Zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego dużego pojazdu dostawczego typu skrzyniowy z plandeką, 3-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Opis 1) Przedmiotem zamówienia jest Zadanie 4: Zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego dużego pojazdu dostawczego typu skrzyniowy z plandeką, 3-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego,, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. 2. Charakterystyka pojazdu i parametry wymagane zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia- Zadanie 4 (pojazd dostawczy typu skrzyniowy z plandeką, 3-osobowy o DMC do 3,5 tony z napędem ON). Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia-Zadanie 4. 4) Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia zostały określone w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - Zadanie 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.