575097-2026 - Ergebnis
Polen – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – Dostawa pieczywa dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pieczywa dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung381292-2026
Interne Kennung8/SGMiŻ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001