See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare medicamente PN3 - COST VOLUM 2026 – 2027 – 3
Beschreibung: Acordul cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor utilizate pentru tratamentul pacientilor din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari. In conformitate cu prevederile art.160 coroborat cu art. 161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare va fi in a 11- a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor . Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Interne Kennung: 4206845_2026_PAAPD1613501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ATEZOLIZUMABUM 1200 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 5 flacoane - cantitate maxima - 100 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AVELUMABUM 200 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 100 flacoane - cantitate maxima - 600 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CALCII FOLINAS 100 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 1000 flacoane - cantitate maxima - 6000 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CALCII FOLINAS 200 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 50 flacoane - cantitate maxima - 1000 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CALCII FOLINAS 350 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 50 flacoane - cantitate maxima - 1500 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DOXORUBICINUM 50 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 10 flacoane - cantitate maxima - 300 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: FLUOROURACILUM 5000 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 200 flacoane - cantitate maxima - 1000 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: IPILIMUMABUM 200 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 2 flacoane - cantitate maxima - 50 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: IRINOTECANUM 100 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 200 flacoane - cantitate maxima - 600 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: OXALIPLATINUM 200 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 200 flacoane - cantitate maxima - 900 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: OXALIPLATINUM 50 mg
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: PACLITAXELUM 100 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 10 flacoane - cantitate maxima - 500 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: PACLITAXELUM 5mg/ml - 100 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 10 flacoane - cantitate maxima - 400 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: RAMUCIRUMABUM 100 mg
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: TREMELIMUMABUM 300 mg
Beschreibung: cantitate mimima - 1 flacoane - cantitate maxima - 20 flacoane (conform caietului de sarcini)
Interne Kennung: 15