See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania, czynności pomocniczych i transportu wewnętrznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług specjalistycznego sprzątania i całodobowego utrzymania czystości w budynkach Zamawiającego, a w szczególności utrzymanie higieny szpitalnej, sprzątanie i dezyn-fekcja, współdziałanie z personelem medycznym, dystrybucja do łóżka pacjenta posiłków oraz świadczenie usług w zakresie transportu pomiędzy komórkami organizacyjnymi Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 625568-2024
Interne Kennung: ZP.382.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług specjalistycznego sprzątania i całodobowego utrzymania czystości w budynkach Zamawiającego, a w szczególności utrzymanie higieny szpitalnej, sprzątanie i dezynfekcja, współdziałanie z personelem medycznym, dystrybucja do łóżka pacjenta posiłków oraz świadczenie usług w zakresie transportu pomiędzy komórkami organizacyjnymi Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-9 do SWZ.
Interne Kennung: 1