575119-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW, KONSERWACJI I NAPRAW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW, KONSERWACJI I NAPRAW SPRZĘTU MEDYCZNEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wykonywania przeglądów technicznych, konserwacji i napraw sprzętu medycznego w tym kontroli bezpieczeństwa, które powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowania sprzętu medycznego zwanego również urządzeniem, a wynikających w szczególności ze wskazań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych. Zakres świadczeń obejmuje urządzenia medyczne znajdujące się na wyposażeniu 118. Szpitala Wojskowego z Przychodnią Samodzielny Publiczny, zgodnie z formularzem cenowym i opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (Formularz cenowy).
Vorherige Bekanntmachung317492-2026
Interne KennungDZP/PN/11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0007
TitelCzęść NR 7 RESPIRATORY PARAPAC
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść NR 7 RESPIRATORY PARAPAC
LosLOT-0012
TitelCzęść NR 12 SYSTEMY MONITOROWANIA Z KARDIOMONITORAMI
Interne KennungCzęść NR 12 SYSTEMY MONITOROWANIA Z KARDIOMONITORAMI
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 WSTRZYKIWACZ KONTRASTU - NEMOTO
Interne KennungCzęść nr 16 WSTRZYKIWACZ KONTRASTU - NEMOTO
LosLOT-0017
TitelCzęść NR 17 WYPOSAŻENIE KARETKI
Interne KennungCzęść NR 17 WYPOSAŻENIE KARETKI
LosLOT-0020
TitelCzęść NR 20 SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM- STORZ
Interne KennungCzęść NR 20 SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM- STORZ
LosLOT-0022
TitelCzęść Nr 22 POMPY I STACJA BRAUN
Interne KennungCzęść Nr 22 POMPY I STACJA BRAUN
LosLOT-0026
TitelCzęść Nr 26 POMPY DO ŻYWIENIA
Interne KennungCzęść Nr 26 POMPY DO ŻYWIENIA
LosLOT-0028
TitelCzęść Nr 28 USG - MINDRAY
Interne KennungCzęść Nr 28 USG - MINDRAY
LosLOT-0030
TitelCzęść Nr 30 AUDIOMETR SMART
Interne KennungCzęść Nr 30 AUDIOMETR SMART
LosLOT-0033
TitelCzęść Nr 33 DIATERMIA SURTRON
Interne KennungCzęść Nr 33 DIATERMIA SURTRON
LosLOT-0039
TitelCzęść Nr 39 KOLUMNY CHIRURGICZNE
Interne KennungCzęść Nr 39 KOLUMNY CHIRURGICZNE