2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warmtebeeldcamera's t.b.v. Brandweer Twente
Beschreibung: De VRT wenst per perceel één Opdrachtnemer te contracteren voor de levering van warmtebeeldcamera’s (WBC’s) en bijbehorende toebehoren. De WBC’s worden ingezet ter ondersteuning van brandbestrijding, technische hulpverlening en incidentbestrijding en dragen bij aan de veiligheid en effectiviteit van hulpverleners tijdens operationele inzet. De aanbesteding omvat de volgende percelen: • Perceel 1 – Decision Making Camera: warmtebeeldcamera voor gebruik onder zware en extreme omstandigheden, met nadruk op hittebestendigheid, robuustheid en besluitvorming tijdens inzet. • Perceel 2 – Situational Awareness Camera: persoonlijke warmtebeeldcamera voor oriëntatie in rook, detectie van thermische sporen en ondersteuning van de individuele veiligheid, met minimale bediening en een gewicht van maximaal 500 gram. Onder WBC’s en toebehoren worden verstaan: accessoires, laders, accu’s, software, onderhouds- en reparatiemogelijkheden, technische ondersteuning, updates en training. Raamovereenkomst; geen gegarandeerde afname.
Interne Kennung: Z260041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Decision Making TIC (Tactische camera voor brandbestrijding)
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van tactische warmtebeeldcamera’s die specifiek zijn ontworpen voor gebruik bij brandbestrijding en nacontrole. Deze camera’s moeten robuust, eenvoudig te bedienen en inzetbaar zijn in extreme hitte. Raamovereenkomst; geen gegarandeerde afname.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De WBC’s van beide percelen hebben een technische en economische levensduur van ten minste acht (8) jaar. Deze langere levensduur is een gegronde reden om een Raamovereenkomst aan te gaan met een looptijd die in overeenstemming is met de gebruiksduur van WBC’s. Een Raamovereenkomst met een looptijd van maximaal acht (8) jaar draagt bij aan een efficiënte inzet van publieke middelen en voorkomt onnodige kosten en inspanningen die gepaard gaan met tussentijdse heraanbesteding.
Los: LOT-0002
Titel: Situational Awareness TIC
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van lichtgewicht, persoonlijke warmtebeeldcamera’s voor situational awareness, bedoeld om manschappen te helpen snel en effectief te opereren in rookomstandigheden. Deze camera’s moeten intuïtief te bedienen zijn, maximaal 500 gram wegen en een gedetailleerd warmtebeeld bieden zonder overbodige functies. Raamovereenkomst; geen gegarandeerde afname.
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z260041
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Openbare procedure
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35110000 Equipo de extinción de incendios, salvamento y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Situational Awareness TIC
Identificador interno: 2