2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej o masie całkowitej min. 20 ton i 1 sztuki fabrycznie nowej koparki kołowej o masie całkowitej min. 17 ton
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) część 1. - 1 sztuka fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej o masie całkowitej min. 20 ton b) część 2. - 1 sztuka fabrycznie nowej koparki kołowej o masie całkowitej min. 17 ton. wraz z przeszkoleniem operatora/operatorów w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego (szkolenie na terenie siedziby Zamawiającego) i przeglądami serwisowymi wykonywanymi w siedzibie zamawiającego na koszt dostawcy. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) część 1. - 1 sztuka fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej o masie całkowitej min. 20 ton b) część 2. - 1 sztuka fabrycznie nowej koparki kołowej o masie całkowitej min. 17 ton. wraz z przeszkoleniem operatora/operatorów w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego (szkolenie na terenie siedziby Zamawiającego) i przeglądami serwisowymi wykonywanymi w siedzibie zamawiającego na koszt dostawcy.
Interne Kennung: Or.271.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 sztuka fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej o masie całkowitej min. 20 ton
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej o masie całkowitej min. 20 ton wraz z przeszkoleniem operatora/operatorów w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego (szkolenie na terenie siedziby Zamawiającego) i przeglądami serwisowymi wykonywanymi w siedzibie zamawiającego na koszt dostawcy.
Los: LOT-0002
Titel: 1 sztuka fabrycznie nowej koparki kołowej o masie całkowitej min. 17 ton
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowej koparki kołowej o masie całkowitej min. 17 ton wraz z przeszkoleniem operatora/operatorów w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego (szkolenie na terenie siedziby Zamawiającego) i przeglądami serwisowymi wykonywanymi w siedzibie zamawiającego na koszt dostawcy.