See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bloemen (incl. abonnementen), (groen) attenties en kunstbloemabonnementen
Beschreibung: De Opdracht heeft betrekking op het leveren van zo duurzaam mogelijke bloemen (incl. abonnementen) , (groen) attenties en kunstbloemabonnementen. De bloemen en (groen) attenties worden ingezet ter gelegenheid van uiteenlopende (persoonlijke) omstandigheden, zoals ziekte, geboorte, jubilea, overlijden, pensionering of andere bijzondere gebeurtenissen waarbij een attent gebaar passend is. De (kunst)bloemabonnementen worden ingezet voor decoratie van locaties, zodat een representatieve omgeving wordt gecreëerd. De Opdracht is ten behoeve van Dienst Justitiële Inrichtingen, de Immigratie- en Naturalisatiedienst en FMHaaglenden.
Interne Kennung: INEA-DJI-IND-FMH-2025-02-KV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03111900 Blumensamen, 03121200 Schnittblumen, 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte, 03451000 Pflanzen, 39293200 Künstliche Blumen, 77330000 Dienstleistungen im Bereich Floristik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bloemen (incl. abonnementen) en (groen) attenties
Beschreibung: De scope van Perceel 1 van de aanbesteding richt zich op het leveren van bloemen en (groen) attenties, specifiek bedoeld voor het personeel. Daarnaast kunnen verse bloemabonnementen worden afgenomen op periodieke levering.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03111000 Saatgut, 03121200 Schnittblumen, 03451000 Pflanzen, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 77330000 Dienstleistungen im Bereich Floristik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar, de beoogde startdatum is 1 juni 2026.
Los: LOT-0002
Titel: Kunstbloemabonnementen
Beschreibung: FMH is enige deelnemer van Perceel 2, DJI en IND maken expliciet geen deel uit van Perceel 2. Dit perceel betreft het huren (leveren, plaatsen en periodiek wisselen) van hoogwaardige kunstbloemstukken inclusief bijpassende vazen op vaste locaties, met het oog op representativiteit, duurzaamheid en onderhoudsgemak.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39293200 Künstliche Blumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77330000 Dienstleistungen im Bereich Floristik