2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begeleiding van (dreigend) werkloos geraakte medewerkers van de Rijksoverheid
Beschreibung: O&P Rijk, bedrijfszorg van het ministerie van Binnenlandse Zaken & Koninkrijksrelaties, wil een raamovereenkomst afsluiten met één dienstverlener voor het begeleiden van (dreigend) werkloos geraakte medewerkers van de Rijksoverheid. Ex-Rijksmedewerkers komen in aanmerking voor begeleiding als hun (tijdelijk) dienstverband van rechtswege is of wordt beëindigd. Dit geldt voor mensen waarvan het dienstverband is beëindigd en die aanspraak maken op een WW-uitkering. Als wij besluiten dat een kandidaat begeleiding nodig heeft, melden wij de kandidaat aan. De opdracht betreft het begeleiden van (dreigend) werklozen naar duurzaam passend werk. Wij streven bij de uitvoering van de opdracht naar de volgende doelen: 1. de loopbaanbegeleiding biedt de kortst mogelijke route naar duurzaam passend werk; 2. Bedrijfszorg is in een traject steeds zo goed mogelijk in staat de vinger aan de pols te houden. 2.500.000,00
Interne Kennung: 201865002.218.009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.