See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych wielkogabarytowych obrandowanych logotypem Dolnego Śląska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych wielkogabarytowych obrandowanych logotypem Dolnego Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy stanowiącym wraz z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 393158-2025
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001