2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szaf i szafek metalowych – postępowanie nr 36/D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szaf i szafek metalowych: 1) Szafa odzieżowa metalowa (WP2-40), w ilości 450 szt.; 2) Szafa na odzież (WP2-34), w ilości 300 szt.; 3) Szafka depozytowa na telefony komórkowe, w ilości 10 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: • Magazyn Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Olsztynie, ul. Saperska 1; • 21 WOG w Elblągu, SOI w Elblągu, ul. Królewiecka 169; • 21 WOG w Elblągu, SOI w Bartoszycach, Al. Wojska Polskiego 4; • 21 WOG w Elblągu, SOI w Braniewie, ul. Stefczyka 63; • 21 WOG w Elblągu, SOI w Morągu, Al. Wojska Polskiego 16; • 22 WOG w Olsztynie, SOI w Olsztynie, ul. Dąbrowskiego 2; • 24 WOG w Giżycku, SOI w Bemowie Piskim, ul. Kętrzyńskiego 1; • 25 WOG w Białymstoku, SOI w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70; • 25 WOG w Białymstoku, SOI w Łomży, ul. Aleja Legionów 133; • 25 WOG w Białymstoku, SOI w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 21; 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 60 dni od daty podpisania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 323799-2025
Interne Kennung: 36/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 60 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 31 października 2025 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia wynosi 2 493 323,20 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 1 246 661,60 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 1 246 661,60 zł netto.