2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: Het doel van de aanbestedingsprocedure is om te komen tot een nieuwe Overeenkomst met één Verzekeraar voor een aansprakelijkheidsverzekering in de ruimste zin van het woord. Het gaat hierbij om aansprakelijkstellingen voor door derden gestelde zaak-, personen-, vermogensschade. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung: K011802
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Beschrijvend document
2. Procedure
Procedure
Title: Aansprakelijkheidsverzekering
Internal identifier: K011802
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie Beschrijvend document