2. Verfahren
Verfahren
Titel: DATOVÉ PROPOJENÍ DATOVÝCH CENTER SPCSS A MB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služby Data Center Interconnect, včetně zřízení služby mezi datovými centry SPCSS a Lokalitou MB (dále to vše jen „Služba“), a to na základě uzavření Rámcové dohody dle § 131 a násl. ZZVZ uzavřené s jedním účastníkem zadávacího řízení na dobu určitou 48 měsíců (dále jen „Rámcová dohoda“), na jejímž základě budou zadávány dílčí veřejné zakázky (dále také jen „Objednávky“).
Interne Kennung: VZ2026031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72318000 Datenübertragung, 64216110 Elektronische Datenaustauschdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smluvní strany berou na vědomí, že v průběhu poskytování Plnění dle této Dohody může dojít: - ke změnám v legislativě, - k vydání protiopatření ze strany NÚKIB, - k vydání opatření obecné povahy ze strany NÚKIB, kterým mohou být stanoveny podmínky nebo kterým může být zakázáno využití plnění Poskytovatele v souladu s § 29 ZKB, - ke změnám v oblasti best practice pro předmět Plnění, a/nebo - k vydání metodických materiálů a doporučení NÚKIB, přičemž tyto změny či nové dokumenty mohou vyvolat potřebu změny Dohody, Přílohy č. 6 nebo vnitřních předpisů Objednatele. Z těchto důvodů si Smluvní strany sjednávají tuto vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. V případech dle předchozího odst. 16.1 Smluvní strany berou na vědomí a souhlasí s tím, že bude postupováno tak, aby byly dodrženy požadavky nové legislativy, vydaného protiopatření, opatření obecné povahy, změny best practice nebo metodických materiálů a doporučení NÚKIB, a za tímto účelem vstoupí Smluvní strany do jednání o změně Dohody nebo Přílohy č. 6 nebo Objednatel poskytne Poskytovateli novou verzi vnitřních předpisů Objednatele, které budou pro Poskytovatele dále závazné. V případě, že Poskytovatel v souvislosti se změnou Dohody, Přílohy č. 6 nebo vnitřních předpisů Objednatele identifikuje potřebu změny ceny, je povinen tuto změnu ceny projednat s Objednatelem a náležitě její potřebu zdůvodnit, přičemž navýšení ceny bude vycházet z Ceny za Službu. Viz čl. 16 Smlouvy