2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa 12 obiektów piętrzących w Nadleśnictwie Oborniki wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257ust. 1, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa 8 obiektów piętrzących w Nadleśnictwie Oborniki (powiat obornicki) wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)”
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na budowie 8 budowli hydrotechnicznych na terenie Leśnictw Bębnikąt i Wełna (powiat Obornicki)
Interne Kennung: SA.270.5.2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Budowa 4 obiektów piętrzących w Nadleśnictwie Oborniki (powiat szamotulski) wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)”
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z inwentaryzacją przyrodniczą oraz uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na budowie 4 budowli hydrotechnicznych na terenie Leśnictw Obrzycko i Daniele (powiat szamotulski).
Interne Kennung: SA.270.5.2025 - Część II