575214-2026 - Ergebnis
Rumänien – Varia – Medicamente 1/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicamente 1/2026
Beschreibung: Achizitia medicamentelor conform caiet de sarcini atasat. Acord cadru pe 24 luni. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 19 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cel tarziu in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4485715/2026/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ABACAVIRUM+LAMIVUDINUM **
Beschreibung: Achizitie medicamente conform caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BICTEGRAVIRUM+EMTRICITABINUM+TENOFOVIRUM
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BICTEGRAVIRUM+EMTRICITABINUM+TENOFOVIRUM.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: COMBINATII (DOLUTEGRAVIRUM + LAMIVUDINUM)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DOLUTEGRAVIRUM **
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DORAVIRINUM+LAMIVUDINUM+TENOFOVIRUM DISOPROXIL
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: RILPIVIRINUM
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ACENOCUMAROLUM
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ACIDUM BORICUM
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ACIDUM FUSIDICUM
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ACIDUM GADOXETICUM
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ACIDUM HIALURONICUM
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: ACIDUM TIOCTICUM (ALFA-LIPOICUM)
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: ACIDUM VALPROICUM + SARURI
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: ACIDUM VALPROICUM + SARURI.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: ADEPS LANAE
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: AETHYLIS PARAAMINOBENZOAS
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: ALPRAZOLAMUM
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: ALPRAZOLAMUM.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: .ALPRAZOLAMUM
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: AMIODARONUM
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: AMITRIPTYLINUM
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: ANGIOTENSINUM II
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: ANTISEPTIC URINAR CU D-MANOZA
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: ANTITOXINA BOTULINICA
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: AZITHROMYCINUM
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: AZOTAT DE ARGINT SUBSTANTA
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: AZTREONAM
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: AZTREONAMUM
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: BARII SULFAS
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: BENZATHINI BENZYLPENICILLINUM
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: BENZYLUM BENZOICUM
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: BENZYLUM BENZOICUM.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: BETAMETHASONUM
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: BROMAZEPAMUM
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: BROMAZEPAMUM.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: BUDESONIDUM
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: BUDESONIDUM.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: BUSPIRONUM
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: BUSPIRONUM.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: CALCII CARBONAS
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: CALCII CHLORIDUM
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: CAPSULE GELATINOASE BICOLORE (MARIME 0)
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: CAPSULE GELATINOASE BICOLORE (MARIME 2)
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: CAPSULE MOI GASTROREZISTENTE CU ULEI VOLATIL DE LAVANDULA LATIFOLIA
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: CARBAMAZEPINUM
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: CARBAMAZEPINUM.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: CARBOGRANULE - CARBUNE ACTIVAT
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: CEFACLORUM
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: CEFACLORUM.
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: CEFACLORUM..
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: CEFACLORUM...
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: CEFADROXILUM
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: CEFALEXINUM
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: CEFIDEROCOLUM
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: CEFOPERAZONUM
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: CEFOPERAZONUM.
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: CEFOTAXIMUM
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: CEFTAROLINUM FOSMIL
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: CEFUROXIMUM
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: CEFUROXIMUM.
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: CEFUROXIMUM..
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: CELULOZA MICROCRISTALINA
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: CHLORAMPHENICOLUM
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CICLOSPORINUM
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: CICLOSPORINUM.
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: CLARITHROMYCINUM
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: CLINDAMYCINUM
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: CLINDAMYCINUM.
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: CLORURA DE POTASIU
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: CLOTRIMAZOLUM
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: COLCHICINUM
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: COLECALCIFEROLUM
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: COLECALCIFEROLUM.
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: COMBINATII
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: COMBINATII - 13 VITAMINE SI 9 MINERALE ESENTIALE + COENZIMA Q10
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: COMBINATII - BALSAM PENTRU PAR CU ROZMARIN SI CUISOARE
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: COMBINATII - CAPSULE CU QUERCETINA SI BROMELAINA
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: COMBINATII - CRESTEREA IMUNITATII CU HUMAT DE SODIU
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: COMBINATII - CRESTEREA IMUNITATII CU HUMAT DE SODIU PENTRU COPII
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: COMBINATII – ENZIME DIGESTIVE+BACILLUS COAGULANS
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: COMBINATII - EXTRACTE VEGETALE
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: COMBINATII - FOSFOLIPIDE ESENTIALE
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: COMBINATII - FOSFOLIPIDE ESENTIALE SI SILIMARINA
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: COMBINATII - FOSFOLIPIDE ESENTIALE SI SILIMARINA.
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: COMBINATII - LACTOBACILI VII
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: COMBINATII - LACTOBACILI VII.
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: 'COMBINATII - LACTOBACILI VII
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: COMBINATII - LACTOBACILI VII - IMUNITATE
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: COMBINATII - MAGNEZIU SI VITAMINA B6
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: COMBINATII - MAGNEZIU SI VITAMINA B6 FORTE
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: COMBINATII - PROBIOTIC - ADULTI
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: COMBINATII - PROBIOTIC - PREBIOTIC
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: COMBINATII - PROBIOTICE
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: COMBINATII - PROBIOTICE.
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: COMBINATII - PROBIOTICE 10 TULPINI BACTERIENE CU 7 MILIARDE UFC + INULINA
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: COMBINATII – PROBIOTICE CU 4 TULPINI DE BACILLUS CLAUSII
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: COMBINATII - SIROP DE LINISTIRE
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: COMBINATII – SIROP PENTRU MENTINEREA SANATATII MUCOASEI SINUSURILOR SI RECOMANDAT IN HIPERREACTIVITATE BRONSICA
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: COMBINATII – SUPLIMENT ALIMENTAR PENTRU SUSTINEREA SISTEMULUI RESPIRATOR CU Adhatoda vasica, Terminalia bellirica, Cuișoare, Piper-negru
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: COMBINATII – SUPLIMENT ALIMENTAR PENTRU SUSTINEREA SISTEMULUI RESPIRATOR CU Adhatoda vasica, Terminalia bellirica, Cuișoare, Piper-negru, Mentha piperita
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: COMBINATII – SUPLIMENT ALIMENTAR PENTRU SUSTINEREA SISTEMULUI RESPIRATOR CU NAC SI BROMELAINA
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: COMBINATII – SUPLIMENT ALIMENTAR PENTRU SUSTINEREA SISTEMULUI RESPIRATOR CU NAC SI BROMELAINA – PENTRU COPII
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: COMBINATII (AMINOACIZI) INFANT
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: COMBINATII (ATOVAQUONUM + PROGUANILI)
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: COMBINATII (CALCIU 600 mg + Vitamina K 75 µg + Vitamina D3 5 µg)
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: COMBINATII (CITICOLINA + ALFA GPC)
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: COMBINATII (CITICOLINA + BACOPA MONIERRI)
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: COMBINATII (IPRATROPII BROMIDUM + SALBUTAMOLUM)
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: COMBINATII (ISOCONAZOLUM + DIFLUCORTOLONUM)
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: COMBINATII (LIDOCAINUM+PRILOCAINUM) 25mg/25mg/g
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: COMBINATII (PARACETAMOLUM + CODEINUM)
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: COMBINATII (PARACETAMOLUM + IBUPROFENUM)
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: COMBINATII (PERINDOPRILUM + INDAPAMIDUM + AMLODIPINUM)
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: COMBINATII (PHYLLANTHINE/ SILIBINUM/COLINUM)
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: COMBINATII (THIAMINUM+PYRIDOXINUM+CYANOCOBALAMINUM)
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: COMBINATII (THIAMINUM+PYRIDOXINUM+CYANOCOBALAMINUM).
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: COMBINATII (TIOTROPIUM + OLODATEROLUM)
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: COMBINATII (TOBRAMYCINUM + DEXAMETAZONUM)
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: COMBINATII EXTRACTE DIN 15 PLANTE CU EFECT ANTITUSIV SI EXPECTORANT
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: COMBINATII EXTRACTE DIN 15 PLANTE CU EFECT ANTITUSIV SI EXPECTORANT.
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: COMBINATII FOSFOLIPIDE ESENTIALE
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: COMBINATII GEL HEPARINA SI DICLOFENAC SODIC
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: COMBINATII HIDROXID DE Al SI HIDROXID DE Mg
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: COMBINATII PLANTE
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: COMBINATII PLANTE CU EFECT ANTIPARAZITAR
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: COMBINATII POLIVITAMINE
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: COMBINATII PUNGI TRICAMERALE 1206 ml
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: COMBINATII SOL. CUT.
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: COMBINATII SOL. CUT. .
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: COMBINATII SPRAY CU OXITETRACICLINA SI HIDROCORTIZON
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: COMBINATII SPRAY NAZAL DIMETINDEN MALEAT SI FENILEFRIN
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: COMBINATII SUPLIMENT NUTRITIE PERF CU ELECTROLITI
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: COMBINATII ZINC BACITRACINA SI NEOMICINA
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: COMBINATII ZINC BACITRACINA SI NEOMICINA .
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: CONCENTRAT NATURAL DIN FRUCTE DE VACCINIUM MYRTILLUS L. (AFIN)
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: CREMA PROTECTIVA ANTIMICROBIANA CU PERMETRINA 5%
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: CREMA PROTECTIVA ANTIMICROBIANA CU PERMETRINA 5%.
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: DALTEPARINUM
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: DAPAGLIFLOZINUM
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: DESMOPRESSINUM
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: DESMOPRESSINUM.
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: DEXAMETHASONUM
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: DEXAMETHASONUM.
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: DEXPANTHENOLUM
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: DIFENHIDRAMINUM
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: DIFENHIDRAMINUM.
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: DIFENHIDRAMINUM,
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: DIGOXINUM
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: DIHYDROCODEINUM
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: DIHYDROCODEINUM .
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: DIHYDROCODEINUM ,
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: DIOSMINUM (COMBINATII)
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: DOMPERIDONUM
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: DROPERIDOLUM.
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: EMULSIE ANTIPARAZITARA CU BENZOAT DE BENZIL
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: ENOXAPARINUM
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: ENOXAPARINUM.
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: ENOXAPARINUM..
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: ENTECAVIRUM
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: ERAVACICLINUM
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: ERGOMETRINUM
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: EXTRACT DE MUSCHI ISLANDEZ
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: EXTRACT DE MUSCHI ISLANDEZ.
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: EXTRACT MOALE DIN FRUNZE DE IEDERA
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: EXTRACT USCAT DIN FRUNZE DE IEDERA
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: FAMOTIDINUM
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: FENTANYLUM
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: FERROSI SULFAS
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: FERROSI SULFAS.
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: "FILGRASTIMUM (G-CSF)"
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: "FILGRASTIMUM (G-CSF)".
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: FLUCONAZOLUM
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: FLUMAZENILUM
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT.
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT..
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: FOSFOLIPIDE ESENTIALE
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: FOSFOMYCINUM
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: GABAPENTINUM
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: GANCICLOVIRUM
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: GANCICLOVIRUM.
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: GLICLAZIDUM
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: GLICLAZIDUM.
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: GLIMEPIRIDUM
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: GLIMEPIRIDUM.
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: GLIMEPIRIDUM..
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: GLUCOSUM
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: GLUCOSUM.
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: GLUCOSUM..
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: GLUCOSUM...
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: GLYCEROLUM
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: HEPARINUM
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: HEPARINUM.
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: HEPARINUM..
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: HEPARINUM...
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: HEPARINUM....
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: HYDROCORTISONUM
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: HYDROCORTISONUM.
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: HYDROCORTISONUM..
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: HYDROXYCHLOROQUINUM
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: IMUNOGLOBULINA UMANA ANTI-TETANICA
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA.
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: IPRATROPII BROMIDUM
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: IPRATROPII BROMIDUM.
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: IPRATROPII BROMIDUM..
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: ISOCONAZOLUM
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: ISOPRENALINUM
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: L-METHIONINE
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: LOPERAMIDUM
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: LORATADINUM
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: LORAZEPAMUM
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: L-ORNITINA, L-ASPARTAT GRANULAT
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: MAGNESII SULFAS
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: MEDAZEPAMUM
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: MENTHOLUM
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: MESALAZINUM
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: MESALAZINUM.
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: MESALAZINUM..
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: MESALAZINUM...
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: MESALAZINUM....
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: MESALAZINUM......
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM .
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: METFORMINUM
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: METHADONUM.
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: METHADONUM..
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: METHYLPREDN ISOLONUM ACEPONAT
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: METHYLPREDNISOLONUM
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: METHYLPREDNISOLONUM.
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: METHYLPREDNISOLONUM ACEPONAT
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: METOCLOPRAMIDUM
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: METRONIDAZOLUM
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: METRONIDAZOLUM.
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: METRONIDAZOLUM ..
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: MIDAZOLAMUM..
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: MIRTAZAPINUM
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: MIRTAZAPINUM.
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: MONTELUKASTUM
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: MORPHYNUM
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: MORPHYNUM.
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: MORPHYNUM..
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: MORPHYNUM...
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: MORPHYNUM ....
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: NAPHAZOLINUM
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: NATRII CHLORIDUM
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: NATRII CHLORIDUM.
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: NATRII CHLORIDUM..
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: NATRII CHLORIDUM ..
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: NATRII HYDROGENI CARBONAS
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: NATRII TETRABORAS
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: NATRII TETRADECYL SULPHAT
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: NATRII TETRADECYL SULPHAT .
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: NEOSTIGMINI BROMIDUM
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: NICERGOLINUM
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: NICOTINUM
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: NIFEDIPINUM
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: NIFEDIPINUM.
Interne Kennung: 262
Los: LOT-0263
Titel: NITRAZEPAMUM
Interne Kennung: 263
Los: LOT-0264
Titel: NITRAZEPAMUM.
Interne Kennung: 264
Los: LOT-0265
Titel: NITROFURANTOINUM
Interne Kennung: 265
Los: LOT-0266
Titel: NITROGLYCERINUM
Interne Kennung: 266
Los: LOT-0267
Titel: NITROGLYCERINUM.
Interne Kennung: 267
Los: LOT-0268
Titel: NORFLOXACINUM
Interne Kennung: 268
Los: LOT-0269
Titel: NYSTATINUM
Interne Kennung: 269
Los: LOT-0270
Titel: OFLOXACINUM
Interne Kennung: 270
Los: LOT-0271
Titel: OFLOXACINUM.
Interne Kennung: 271
Los: LOT-0272
Titel: OLANZAPINUM
Interne Kennung: 272
Los: LOT-0273
Titel: OLEUM PARAFINI
Interne Kennung: 273
Los: LOT-0274
Titel: OXELADINUM
Interne Kennung: 274
Los: LOT-0275
Titel: OXYCODONUM
Interne Kennung: 275
Los: LOT-0276
Titel: OXYCODONUM.
Interne Kennung: 276
Los: LOT-0277
Titel: OXYCODONUM..
Interne Kennung: 277
Los: LOT-0278
Titel: OXYCODONUM...
Interne Kennung: 278
Los: LOT-0279
Titel: OXYMETAZOLINUM
Interne Kennung: 279
Los: LOT-0280
Titel: OXYMETAZOLINUM.
Interne Kennung: 280
Los: LOT-0281
Titel: PANTHENOL
Interne Kennung: 281
Los: LOT-0282
Titel: PENTOXIFYLLINUM
Interne Kennung: 282
Los: LOT-0283
Titel: PHENYLEPHRINUM.
Interne Kennung: 283
Los: LOT-0284
Titel: PHENYTOINUM
Interne Kennung: 284
Los: LOT-0285
Titel: PHENYTOINUM.
Interne Kennung: 285
Los: LOT-0286
Titel: PHYTOMENADIONUM
Interne Kennung: 286
Los: LOT-0287
Titel: POVIDONUM IODINATUM
Interne Kennung: 287
Los: LOT-0288
Titel: POVIDONUM IODINATUM.
Interne Kennung: 288
Los: LOT-0289
Titel: PROBIOTICE COPII
Interne Kennung: 289
Los: LOT-0290
Titel: PROBIOTICE CU LACTOBACILUL CASEI DG
Interne Kennung: 290
Los: LOT-0291
Titel: PROBIOTICE CU SACCHAROMYCES BOULARDII
Interne Kennung: 291
Los: LOT-0292
Titel: PROBIOTICE CU SACCHAROMYCES BOULARDII + MOS 5 MILIARDE CFU
Interne Kennung: 292
Los: LOT-0293
Titel: PROTAMINI SULFAS
Interne Kennung: 293
Los: LOT-0294
Titel: RACECADOTRILUM
Interne Kennung: 294
Los: LOT-0295
Titel: RANITIDINUM.
Interne Kennung: 295
Los: LOT-0296
Titel: RANITIDINUM
Interne Kennung: 296
Los: LOT-0297
Titel: REMIMAZOLAMUM
Interne Kennung: 297
Los: LOT-0298
Titel: RIBAVIRINUM
Interne Kennung: 298
Los: LOT-0299
Titel: RIFAMPICINUM
Interne Kennung: 299
Los: LOT-0300
Titel: RIFAXIMINUM
Interne Kennung: 300
Los: LOT-0301
Titel: RIFAXIMINUM.
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: RIFAXIMINUM..
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: RIFAXIMINUM...
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: RISPERIDONUM
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: RIVAROXABANUM
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: RIVAROXABANUM.
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: SALBUTAMOLUM
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: SALBUTAMOLUM.
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: SALBUTAMOLUM..
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: SEVOFLURANUM
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: SIROP CONTRA TUSEI
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: SIROP HEPATOPROTECTOR NATURAL PENTRU COPII CU 8 EXTRACTE DE PLANTE
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: SITAGLIPTINUM
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: SOLUTIE DE REHIDRATARE ORALA PENTRU COPII CU L-GLUTAMINA
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: SOLUTIE DIALIZANT PENTRU TERAPIA CU CITRAT
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: SOLUTIE HEMOFILTRARE/HEMODIAFILTRARE – DISPOZITIV MEDICAL
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: SOLUTIE HEMOSTATICA CU CLORURA DE ALUMINIU 20%
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Titel: SOLUTIE IMPOTRIVA PADUCHILOR DE CAP
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Titel: SOLUTIE NUTRITIVA ORALA SPECIALA PENTRU NUTRITIA PACIENTILOR CU AFECTIUNI HEPATICE
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: SOLUTIE PENTRU ANTICOAGULARE CU CITRAT
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Titel: SOLUTIE PENTRU ANTISEPSIA PIELII CU CLORHEXIDINA (TIP CITROCLOREX)
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: SOLUTIE PENTRU INGRIJIREA RANILOR CU ACID HIPOCLOROS 0.016%
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: SOLUTIE PENTRU INGRIJIREA RANILOR CU ACID HIPOCLOROS 0.016%.
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Titel: SOLUTIE PENTRU INGRIJIREA RANILOR CU ACID HIPOCLOROS 0.016%..
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Titel: SOLUTIE STERILA DE ELECTROLITI PE BAZA DE BICARBONAT CU 2 mmol/l potasiu
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: SOLUȚIE VASCOELASTICĂ PENTRU INJECTARE INTRA-ARTICULARĂ
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: SPIRONOLACTONUM
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: SPRAY ANTIPADUCHI
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Titel: SPRAY CU POLIVINILPIROLIDONĂ (PVP) ŞI ACID HIALURONIC
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Titel: SPRAY HYDROGEL PENTRU INGRIJIREA RANILOR CU ACID HIPOCLOROS 0.016%
Interne Kennung: 330
Los: LOT-0331
Titel: SPRAY HYDROGEL PENTRU INGRIJIREA RANILOR CU ACID HIPOCLOROS 0.016%.
Interne Kennung: 331
Los: LOT-0332
Titel: SPRAY NAZAL CU ULEIURI ESENTIALE + DEXPANTENOL
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Titel: STREPTOMYCINUM
Interne Kennung: 333
Los: LOT-0334
Titel: SUFENTANILUM CITRATUM
Interne Kennung: 334
Los: LOT-0335
Titel: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM
Interne Kennung: 335
Los: LOT-0336
Titel: SULFASALAZINUM
Interne Kennung: 336
Los: LOT-0337
Titel: SULTAMICILLINUM
Interne Kennung: 337
Los: LOT-0338
Titel: Supliment nutritional oral incomplet pentru nutritie enterala destinat pacientilor casectici sau pre-casectici
Interne Kennung: 338
Los: LOT-0339
Titel: Supliment nutritional oral incomplet pentru nutritie enterala destinat pacientilor casectici sau pre-casectici.
Interne Kennung: 339
Los: LOT-0340
Titel: TALCUM
Interne Kennung: 340
Los: LOT-0341
Titel: TEICOPLANINUM
Interne Kennung: 341
Los: LOT-0342
Titel: TERLIPRESSINUM
Interne Kennung: 342
Los: LOT-0343
Titel: TESTE FLUORESCEINA
Interne Kennung: 343
Los: LOT-0344
Titel: TETRACYCLINUM
Interne Kennung: 344
Los: LOT-0345
Titel: TETRYZOLINUM
Interne Kennung: 345
Los: LOT-0346
Titel: TIANEPTINUM
Interne Kennung: 346
Los: LOT-0347
Titel: TICAGRELOR
Interne Kennung: 347
Los: LOT-0348
Titel: TICAGRELOR.
Interne Kennung: 348
Los: LOT-0349
Titel: TOBRAMYCINUM
Interne Kennung: 349
Los: LOT-0350
Titel: TOLPERISONUM
Interne Kennung: 350
Los: LOT-0351
Titel: TOLPERISONUM.
Interne Kennung: 351
Los: LOT-0352
Titel: TRAMADOLUM
Interne Kennung: 352
Los: LOT-0353
Titel: TRAMADOLUM.
Interne Kennung: 353
Los: LOT-0354
Titel: TRAZODONUM
Interne Kennung: 354
Los: LOT-0355
Titel: TRIHEXYPHENIDYLUM
Interne Kennung: 355
Los: LOT-0356
Titel: TRIMEBUTINUM
Interne Kennung: 356
Los: LOT-0357
Titel: TRIMEBUTINUM.
Interne Kennung: 357
Los: LOT-0358
Titel: ULEI DIN SEMINTE DE NEGRILICA (NIGELLA SATIVA)
Interne Kennung: 358
Los: LOT-0359
Titel: ULEI DIN SEMINTE DE NEGRILICA (NIGELLA SATIVA).
Interne Kennung: 359
Los: LOT-0360
Titel: UREA
Interne Kennung: 360
Los: LOT-0361
Titel: VACCIN IMPOTRIVA ENCEFALITEI DE CAPUSE
Interne Kennung: 361
Los: LOT-0362
Titel: VACCIN IMPOTRIVA ENCEFALITEI DE CAPUSE .
Interne Kennung: 362
Los: LOT-0363
Titel: VACCIN MENINGOCOCIC CONJUGAT DE GRUP A,C,W SI Y
Interne Kennung: 363
Los: LOT-0364
Titel: VACCIN PAPILOMAVIRUS (TIP 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
Interne Kennung: 364
Los: LOT-0365
Titel: VACCIN TIFOIDIC, POLIZAHARIDIC PURIFICAT
Interne Kennung: 365
Los: LOT-0366
Titel: VACCIN VIU ATENUAT IMPOTRIVA FEBREI GALBENE
Interne Kennung: 366
Los: LOT-0367
Titel: VALACYCLOVIRUM
Interne Kennung: 367
Los: LOT-0368
Titel: VALSARTANUM
Interne Kennung: 368
Los: LOT-0369
Titel: VALSARTANUM.
Interne Kennung: 369
Los: LOT-0370
Titel: VALSARTANUM..
Interne Kennung: 370
Los: LOT-0371
Titel: VALSARTANUM,
Interne Kennung: 371
Los: LOT-0372
Titel: VANCOMYCINUM HYDROCHLORIDE PULVIS
Interne Kennung: 372
Los: LOT-0373
Titel: VASELINUM ALBUM
Interne Kennung: 373
Los: LOT-0374
Titel: VERAPAMILUM
Interne Kennung: 374
Los: LOT-0375
Titel: VERAPAMILUM.
Interne Kennung: 375
Los: LOT-0376
Titel: VERDE DE INDOCIANINA
Interne Kennung: 376
Los: LOT-0377
Titel: VINPOCETINUM
Interne Kennung: 377
Los: LOT-0378
Titel: VINPOCETINUM.
Interne Kennung: 378
Los: LOT-0379
Titel: ZINCI OXYDUM
Interne Kennung: 379