575235-2026 - Ergebnis
Schweden – Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse – Ramavtal tryckta kuvert
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramavtal tryckta kuvert
Beschreibung: Norrköpings kommun, upphandlings- och inköpsenheten i samarbete med-, Linköping-, Valdemarsvik-, Söderköping-, Finspångs kommuner, Nodra AB, Norrköping Visualisering AB, Hyresbostäder i Norrköping AB och Norrköping Airport AB inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande Tryckta kuvert. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123731:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199230 Briefumschläge, 30199710 Bedruckte Briefumschläge, 30199711 Bedruckte Briefumschläge mit Fenster, 30199712 Bedruckte Briefumschläge ohne Fenster