2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managementová opatření na podporu tetřívka - realizace stavebních prací
Beschreibung: Revitalizace části rašelinišť se bude realizovat v lokalitách, kde byla v minulosti vybudována hustá sít melioračních odvodňovacích příkopů, jsou to lokality Černý rybník a Fláje. Rozsah celkového zásahu bude až 43 ha. Cílem revitalizačních opatření je vytvoření podmínek pro růst rašeliniště, tj. jeho znovu zavodnění. Realizuje se formou zahrnování nebo přehrazení melioračních odvodňovacích příkopů. Materiál na zahrnování příkopů bude použit z oblasti realizace opatření, v případě nedostatku materiálu pro zahrnutí příkopů bude navrženo řešení formou příčného hrazení příkopů v kombinaci dřevo/zemina.
Interne Kennung: S946/2026/385
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001