2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu medycyny pracy, świadczonych na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie miasta Toruń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej S.A. obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac w Bydgoszczy, oraz inne komórki kadrowe Poczty Polskiej S.A., które wystąpią o wykonanie badań profilaktycznych.
Vorherige Bekanntmachung: 322582-2026
Interne Kennung: BZ.26.140.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zapewnienie ciągłości wykonywania badań z zakresu medycyny pracy przez pracowników Poczty Polskiej S.A. wykonujących pracę na terenie miasta Toruń oraz powiatów: toruński, aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, wąbrzeski, a także kandydatów do pracy na tym terenie, obsługiwanych w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac w Bydgoszczy oraz inne komórki kadrowe w Poczcie Polskiej S.A. Przewidywana liczba pracowników kierowanych na badania (z uwzględnieniem poszczególnych rodzajów badań dla poszczególnych grup zawodowych w Poczcie Polskiej S.A.) w planowanym okresie trwania umowy wynosi około 1314 pracowników oraz badania kontrolne około 278 pracowników.