57528-2024 - Wettbewerb
Polen – Recycling von Siedlungsabfällen – "Sukcesywne, cykliczne przyjmowanie oraz zagospodarowanie w procesie odzysku energetycznego odpadów o kodzie 19 12 10 (RDF) z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku gm. Strawczyn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Sukcesywne, cykliczne przyjmowanie oraz zagospodarowanie w procesie odzysku energetycznego odpadów o kodzie 19 12 10 (RDF) z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku gm. Strawczyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywne, cykliczne przyjmowanie oraz zagospodarowanie w procesie odzysku energetycznego odpadów o kodzie 19 12 10 (RDF) z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku gm. Strawczyn. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: Szacowana ilość odpadów, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie około 10 000 Mg (minimalna gwarantowana ilość odpadów, którą Wykonawca przetworzy wynosi 6 000 Mg). Transport odpadu o kodzie 19 12 10 do instalacji Wykonawcy leży po stronie Zamawiającego. Instalacja Wykonawcy nie może być oddalona o więcej niż 70 km od instalacji Zamawiającego, licząc odległość po drogach publicznych dla pojazdów o wadze powyżej 3,5 tony
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne, cykliczne przyjmowanie oraz zagospodarowanie w procesie odzysku energetycznego odpadów o kodzie 19 12 10 (RDF) z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Promniku gm. Strawczyn
Interne Kennung: PGO/01/01/2024
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle