See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części. 1) Część 1 – Odczynniki Cusabio; 2) Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY; 3) Część 3 – Odczynniki Merck; 4) Część 4 – Odczynniki Elabscience; 5) Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH;
Interne Kennung: PN-63/26 Sukcesywna dostawa odczynników w ramach projektu "Biomedyczne i socjoekonomiczne uwarunkowania oraz konsekwencje zdrowotne i społeczno-ekonomiczne wielochorobowości w Polsce. Diagnoza epidemiologiczna, analiza wieloletnich trendów, propozycja programów interwencyjnych" na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z podziałem na 5 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2026 r. pod numerem Dz. U. S-38/2026-128721.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Odczynniki Cusabio
Beschreibung: Część 1 – Odczynniki Cusabio Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Interne Kennung: PN-63/26 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY
Beschreibung: Część 2 – Odczynniki DRG Diagnostics BioCheck COMPANY Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Interne Kennung: PN-63/26 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Odczynniki Merck
Beschreibung: Część 3 – Odczynniki Merck Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Interne Kennung: PN-63/26 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Odczynniki Elabscience
Beschreibung: Część 4 – Odczynniki Elabscience Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Interne Kennung: PN-63/26 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH
Beschreibung: Część 5 – Odczynniki Biomedica Medizinprodukte GMBH Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ilościowo i rodzajowo zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy) dla części 1-5 oraz w załączniku nr 3a do SWZ (Wymagania dotyczące realizacji zamówienia).
Interne Kennung: PN-63/26 część 5