See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony fizycznej na obiektach niedworcowych - OGN Poznań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług ochrony fizycznej osób i mienia na obiektach niedworcowych oraz terenach przyległych, znajdujących się w zarządzie Zamawiającego w zakresie zgodnym z Wzorem Umowy oraz OPZ.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020535/2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 85312310 Orientierungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP- 020535/2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja świadczenia Usług w ramach Przedmiotu zamówienia w zakresie Prawa Opcji będzie trwać do czasu rozpoczęcia świadczenia usług ochrony na obiektach będących przedmiotem niniejszej Umowy przez Wykonawcę wybranego w postępowaniu pn. „Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia na obiektach niedworcowych znajdujących się w zarządzie Zamawiającego” (postępowanie nr KFZ/2026/WNP019824), nie dłużej jednak niż do czasu całkowitego wykorzystania środków przewidzianych na realizację zamówienia w ramach Prawa opcji.