575287-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa mebli na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, z podziałem na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, z podziałem na części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, z podziałem na sześć części: 1) Zadanie częściowe nr 1: Dostawa foteli dyspozytorskich; 2) Zadanie częściowe nr 2: Dostawa metalowych szafek ubraniowych i metalowej szafy aktowej; 3) Zadanie częściowe nr 3: Dostawa regałów magazynowych wraz z wyposażeniem; 4) Zadanie częściowe nr 4: Dostawa kanap, foteli, krzeseł, stołów i stolików; 5) Zadanie częściowe nr 5: Dostawa biurek, szaf biurowych, komód oraz wieszaków ubraniowych; 6) Zadanie częściowe nr 6: Dostawa regałów archiwalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla wszystkich zadań częściowych zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ). Zamawiający sporządził opis przedmiotu zamówienia, z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych (dotyczy zadania częściowego nr 5 poz. 3 i 4).
Interne KennungBAI.272.68.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131000 Büroregale, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121100 Schreibtische, 39130000 Büromöbel, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39131100 Archivregale
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie częściowe nr 1- Dostawa foteli dyspozytorskich
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli dyspozytorskich. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 1 zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungBAI.272.68.2025 - Zadanie częściowe nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel
LosLOT-0002
TitelZadanie częściowe nr 2 - Dostawa metalowych szafek ubraniowych i metalowej szafy aktowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa metalowych szafek ubraniowych i metalowej szafy aktowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 2 zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungBAI.272.68.2025 - Zadanie częściowe nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
LosLOT-0003
TitelZadanie częściowe nr 3 - Dostawa regałów magazynowych wraz z wyposażeniem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa regałów magazynowych wraz z wyposażeniem (pojemniki warsztatowe). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 3 zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungBAI.272.68.2025 - Zadanie częściowe nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131000 Büroregale
LosLOT-0004
TitelZadanie częściowe nr 4 - Dostawa kanap, foteli, krzeseł, stołów i stolików
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kanap, kanap jednoosobowych rozkładanych/foteli jednoosobowych rozkładanych z funkcją leżenia, kanapy-narożnika, krzeseł do pomieszczenia socjalnego, krzeseł konferencyjnych, stołów rozkładanych, stołu z rozsuwanym blatem, stołu do pomieszczenia socjalnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 4 zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungBAI.272.68.2025 - Zadanie częściowe nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
LosLOT-0005
TitelZadanie częściowe nr 5 - Dostawa biurek, szaf biurowych, komód oraz wieszaków ubraniowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa biurek, biurek narożnych, biurek regulowanych, biurka regulowanego narożnego, szafy biurowej, szafy biurowej tzw. słupka, szafki stojącej/komody, szafki wiszącej otwartej oraz wieszaków ubraniowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 5 zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający sporządził opis przedmiotu zamówienia, z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych (dotyczy zadania częściowego nr 5 poz. 3 i 4).
Interne KennungBAI.272.68.2025 - Zadanie częściowe nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39130000 Büromöbel, 39136000 Kleiderbügel und -haken
LosLOT-0006
TitelZadanie częściowe nr 6 - Dostawa regałów archiwalnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 7 sztuk fabrycznie nowych regałów dwustronnych przesuwnych na torach jezdnych oraz 1 regału jednostronnego stacjonarnego do jednego pomieszczenia Wydziału Spraw Cudzoziemców mieszczącego się w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim Oddział w Częstochowie przy ul. Sobieskiego 7. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 6 zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungBAI.272.68.2025 - Zadanie częściowe nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131100 Archivregale