See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontakt Center üzemeltetés,szoftverkövetés_1182026
Beschreibung: Kontakt Center üzemeltetés és szoftverkövetés Fix tételek: - A Magyar Nemzeti Bank nevesített épületeiben (Felügyeleti központ és Pénzmúzeum, illetve Logisztikai központ) redundáns felépítésű Mitel (korábban Unify) OpenScape 4000 típusú telefonközpont és a hozzá kapcsolódó távközlési rendszerek (CAROL) integrált multimédiás kontaktcenter és kommunikációmenedzsment megoldás alkalmazás, ideértve a statisztikai célú adatgyűjtő és továbbító rendszert is, OpenScape SoftPhone alkalmazás, IVR, hangrögzítés) üzemeltetése, támogatása, a teljes időszak alatt gyártói támogatással, a CAROL Kontakt Center, a telefonközpont, a SoftPhone és a hangrögzítő (DSR) alkalmazások tekintetében gyártói szoftverkövetéssel (licenckövetés), valamint az eseti módosítási feladatok elvégzése. - A Magyar Nemzeti Bank Felügyeleti központ és Pénzmúzeum épületébe a személyes Ügyfélszolgálaton telepített SoliDEyes ügyfélsoroló és ügyféltájékoztató berendezések (1 db ügyfélsoroló totem, 2 db Samsung, 1 db LG signage LED kijelző, 7 db pult kijelző) üzemeltetése, támogatása, a teljes időszak alatt gyártói támogatással, az Ügyfélsoroló (SoliDEyes) alkalmazás tekintetében gyártói szoftverkövetéssel (licenckövetés), valamint az eseti módosítási feladatok elvégzése. Opciós tételek: - Bejövő multimédia (telefon, email, web-chat, hangüzenet,visszahíváskérés) interakciókat kezelő ügyintézői licenc (CAROL alkalmazás) 2 db. - IVR csatorna licenc (IVR rendszer) 2 db, - OpenScape CP400 IP készülék vagy ennek kiváltó típusa, ami a meglévő telefon alközponttal minden további kiegészítő elem és szolgáltatás csökkenés nélkül működtethető 5 db, - OpenStage SoftPhone licenc (MITEL-UNIFY alközpont) 5 db, - Passzív IP beszédcsatorna licenc 2 db, - LCD/LED Pultkijelző 1 db, - Eseti munkavégzés 200 óra Az opció nem éri el a beszerzés értékének 30%-át. További információ a Közbeszerzési dokumentumokban található.
Vorherige Bekanntmachung: 362216-2026
Interne Kennung: EKR000889212026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatok értékelési szempintja a legalacsonyabb ár.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000889212026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opciós tételek: - Bejövő multimédia (telefon, email, web-chat, hangüzenet,visszahíváskérés) interakciókat kezelő ügyintézői licenc (CAROL alkalmazás) 2 db. - IVR csatorna licenc (IVR rendszer) 2 db, - OpenScape CP400 IP készülék vagy ennek kiváltó típusa, ami a meglévő telefon alközponttal minden további kiegészítő elem és szolgáltatás csökkenés nélkül működtethető 5 db, - OpenStage SoftPhone licenc (MITEL-UNIFY alközpont) 5 db, - Passzív IP beszédcsatorna licenc 2 db, - LCD/LED Pultkijelző 1 db, - Eseti munkavégzés 200 óra Az opció nem éri el a beszerzés értékének 30%-át. További információ a Közbeszerzési dokumentumokban található.