2. Verfahren
Verfahren
Titel: KPP Świecie – budowa nowej siedziby w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: „KPP Świecie – budowa nowej siedziby”. Założeniem inwestycji jest budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Świeciu, składającej się z budynku administracyjnego z parkingiem podziemnym, budynku garażowo-warsztatowego, budynku zaplecza kynologicznego, zespołu kojców dla psów służbowych, wolnostojącego strunobetonowego masztu antenowego, pylonu, utwardzonej komunikacji wewnętrznej z miejscami postojowymi i chodnikami, ogrodzeń wraz z bramami i furtkami, przyłączy i infrastruktury technicznej oraz obiektów małej architektury. 2. Przedmiotem zamówienia są usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne oraz roboty budowlane w szczególności: roboty ziemne, roboty budowlane w zakresie budynków, betonowanie, konstrukcje z betonu zbrojonego, roboty murarskie, konstrukcje stalowe, wykonywanie pokryć dachowych, roboty izolacyjne, izolacja cieplna, roboty elewacyjne , tynkowanie , roboty w zakresie stolarki budowlanej, pokrywanie podłóg i ścian, roboty malarskie i szklarskie, roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, roboty instalacyjne elektryczne, roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, roboty w zakresie instalacji światłowodowych, roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, instalowanie centralnego ogrzewania, instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz montażu słupów żelbetowych i strunobetonowych, roboty rozbiórkowe, roboty w zakresie różnych nawierzchni 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: „KPP Świecie – budowa nowej siedziby ” szczegółowo opisanego w: 1) Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, 2) Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WZPiFP-71-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45262300 Betonarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262500 Maurerarbeiten, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45111300 Abbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: „KPP Świecie – budowa nowej siedziby”. Założeniem inwestycji jest budowa nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Świeciu, składającej się z budynku administracyjnego z parkingiem podziemnym, budynku garażowo-warsztatowego, budynku zaplecza kynologicznego, zespołu kojców dla psów służbowych, wolnostojącego strunobetonowego masztu antenowego, pylonu, utwardzonej komunikacji wewnętrznej z miejscami postojowymi i chodnikami, ogrodzeń wraz z bramami i furtkami, przyłączy i infrastruktury technicznej oraz obiektów małej architektury. 2. Przedmiotem zamówienia są usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne oraz roboty budowlane w szczególności: roboty ziemne, roboty budowlane w zakresie budynków, betonowanie, konstrukcje z betonu zbrojonego, roboty murarskie, konstrukcje stalowe, wykonywanie pokryć dachowych, roboty izolacyjne, izolacja cieplna, roboty elewacyjne , tynkowanie , roboty w zakresie stolarki budowlanej, pokrywanie podłóg i ścian, roboty malarskie i szklarskie, roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, roboty instalacyjne elektryczne, roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, roboty w zakresie instalacji światłowodowych, roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, instalowanie centralnego ogrzewania, instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz montażu słupów żelbetowych i strunobetonowych, roboty rozbiórkowe, roboty w zakresie różnych nawierzchni 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: „KPP Świecie – budowa nowej siedziby ” szczegółowo opisanego w: 1) Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
Interne Kennung: WZPiFP71-26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45262300 Betonarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262500 Maurerarbeiten, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45111300 Abbauarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten