575311-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Zpracování projektové dokumentace II/152 ÚMR Jamolice DPZ, IČ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování projektové dokumentace II/152 ÚMR Jamolice DPZ, IČ
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni – Dokumentace pro povolení stavby (DPZ) včetně souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je také inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby na uvedenou akci. Projektová dokumentace bude řešit návrh obousměrného úsekového měření na silnici II/152 v obci Jamolice v lokalitě provozního staničení II/152 km 93,800 – 95,155. Silnice II/152 je uvažovaná jako návozová trasa pro dostavbu jaderné elektrárny Dukovany a předpokládá se s navýšením OA i TN. Cílem ÚMR Jamolice je zvýšit bezpečnost silničního provozu v obci.
Interne KennungZpracování projektové dokumentace II/152 ÚMR Jamolice DPZ, IČ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme