575311-2026 - Ergebnis
Kroatien – Dieselkraftstoff – Gorivo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gorivo
Beschreibung: Predmet javne nabave motorni, bezolovni benzin, dizelsko gorivo Eurodiesel BS sukladno troškovnicima i tehničkoj specifikaciji.
Interne Kennung: 3011-14-11-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Eurodiesel BS - isporuka na lokaciji naručitelja
Beschreibung: Predmet javne nabave dizelsko gorivo Eurodiesel BS sukladno troškovnicima i tehničkoj specifikaciji sa isporukom na lokaciji naručitelja.
Interne Kennung: 3011-14-11-2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Eurosuper 95 i Eurodiesel - isporuka putem kartice na benzinskim crpkama ponuditelja
Beschreibung: Predmet javne nabave motorni, bezolovni benzin, dizelsko gorivo Eurodiesel BS sukladno troškovnicima i tehničkoj specifikaciji sa isporukom putem kartice na benzinskim crpkama ponuditelja
Interne Kennung: 3011-14-11-2026-2