575322-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego i licencji oprogramowania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i licencji oprogramowania
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego i licencji oprogramowania dla Zespołu Opieki zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 2 części. Zadanie nr 1 – Monitory i akcesoria komputerowe Zadanie nr 2 – Rozszerzenia funkcjonalne dla systemu Kamsoft 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2-1 – 2-2 oraz Załącznikach nr 1, 5a, 5b, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne KennungZOZ/DZP/PN/19/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Monitory i akcesoria komputerowe
BeschreibungZadanie nr 1 – Monitory i akcesoria komputerowe - zgodnie z załącznikiem nr 2-1 do SWZ
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Rozszerzenia funkcjonalne dla systemu Kamsoft
BeschreibungZadanie nr 2 – Rozszerzenia funkcjonalne dla systemu Kamsoft - zgodnie z załącznikiem nr 2-2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software